KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17515381

nr 1751 5381

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Ölglas Hammarby. Signerad, daterad -16. Olja på bricka, oramad, 26x19 cm

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 15 december 2025
kl 18:27:28

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning